امکانات کاربری: سبدخرید پستی   ثبت نام   ورود به سیستم
درباره ژوبين
 

شركت ايده پرداز ژوبين در سال 1384 توسط تيمي از كارشناسان ارشد حوزه انفورماتيك تاسيس شد و با بهره گيري از دانش و فناوري هاي روز جهان به توليد سامانه هاي مختلفي براي پاسخگويي به نيازهاي كاربران پرداخت. محورهاي اصلي فعاليت هاي شركت عبارتند از:

طراحي و توليد نرم افزارهاي ويژه تلفن همراه
شركت ايده پرداز ژوبين از پيشگامان طراحي و توليد نرم افزارهاي ويژه تلفن همراه در ايران است. با توجه به افزايش امكانات گوشي هاي تلفن همراه و فراگير شدن اين وسيله ارتباطي، يكي از اهداف اين شركت توليد محتواي مفيد و نرم افزارهاي مبتني بر زبان فارسي براي گوشي هاي تلفن همراه است. در اين راستا با استفاده از فناوري هاي جديد و پيشرفته تلفن همراه، نرم افزارها و بازيهاي متعددي در بستر J2me، Android و Bada توليد شد.
لازم به ذكر است، گروه تحقيق و توسعه ژوبين، پيوسته به رصد تكنولوژي هاي جديد در عرصه فناوري هاي تلفن همراه پرداخته و همواره در توليد نرم افزار براي بسترهاي جديد و قدرتمند تلفن همراه در كشور پيشگام بوده است.
در سال 1390 با تاسيس سنديكاي توليدكنندگان نرم افزارهاي تلفن همراه ايران، شركت ژوبين با نظر لطف ساير اعضاي محترم سنديكا به عضويت و رياست هيات مديره سنديكا برگزيده شد.

طراحي و پياده سازي سامانه هاي يكپارچه مالي، اداري و شعب:
سامانه هاي يكپارچه مالي، اداري و شعب ژوبين با طراحي و پياده سازي مبتني بر وب و با بكارگيري فناوري گردش كار ، در پلاتفرم جاوا (JAVA EE) توسعه يافته ، و جديدترين نسخه آن در حال حاضر در صندوق قرض الحسنه امام علي (ع) در حال نصب و راه اندازي است. برخي از زيرسيستم هاي اين سامانه عبارتند از:

  • زيرسيستم يكپارچه تحت وب مالي و حسابداري (آرشيو، صندوق، خزانه، وام و ...)
  • زيرسيستم گردش كار (Workflow)
  • زيرسيستم حسابداري شعب
  • زيرسيستم حقوق و دستمزد
  • زيرسيستم كارگزيني و پرسنلي
  • زيرسيستم هاي بستري يكپارچه از قبيل: امنيت، واسط كاربري، گزارش گيري، سالنما ، تقويم و ...طراحي و پياده سازي سامانه هاي مبتني بر گردش كار:
با گسترش بكارگيري رايانه در موسسات و ادارات و ورود سامانه هاي مبتني بر وب در ساختار اداري سازمان ها، در ابتدا نيازهايي مانند سامانه هاي داده محور، و در پي آن با گذشت چند سال، تقاضا براي سامانه هاي اتوماسيون و گردش مكاتبات افزايش يافت. حال با گذشت سالها از ورود و گسترش سامانه هاي سنتي اتوماسيون (گردش مكاتبات)، نيازهاي جديدي از سوي مديران و موسسات مطرح شده است كه راه كار گردش كار (Workflow) تنها پاسخ مناسب به اين نيازها است. در اين راستا شركت ژوبين با پيشبيني اين نيازها از ابتداي تاسيس خود بر روي اين راه كار سرمايه گذاري و برنامه ريزي نموده است و در حال حاظر سامانه هاي متعددي را با گردش كار مبتني بر wfmc در سازمانها و ادارات خصوصي و دولتي به صورت فعال و عملياتي راه اندازي نموده است و از نمونه آنها به سامانه هاي متعدد در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي اشاره نمود. تمامي اين سامانه ها به صورت راه كار (Solution) براي موسسه و يا سازمان متقاضي به صورت اختصاصي طراحي و توليد مي شوند.