اینترنت رایگان، هدیه رمضان چارخونه

ماه رمضان امسال بیش از ۱۰ گیگ اینترنت از چارخونه هدیه بگیرید و در کنار زولبیا و آش رشته داغ سفره‌هایتان از سحر تا افطار و از افطار تا سحر سرگرم باشید. سرگرمی از جنس برنامه، بازی، فیلم و سریال، موسیقی، کتاب و مجله…

 

چارخونه با ایجاد دسترسی به برنامه‌های کاربردی، بازی‌های جذاب موبایلی، دنیایی از فیلم‌ و سریال‌های روز دنیا، هزاران ساعت موسیقی ایران و جهان، کتاب‌های ارزشمند و خواندنی از ناشران مطرح، مجلات جذاب، کتاب‌های صوتی شنیدنی با صداهای ماندگار گویندگان ایرانی و ساعتها کلیپ و ویدئوی دیدنی که توسط کاربران منتشر شده است شما را به سرزمینی پر از سرگرمی و تفریح دعوت می‌کند.
اگر کاربر ایرانسلی هستید در چارخونه می‌توانید برنامه، بازی، موسیقی، کتاب و مجله را کاملا رایگان دانلود کنید. تماشای فیلم و سریال هم نیم‌بهاست. خبر خوب اینکه نه تنها حجم بسته اینترنت شما به سرعت تمام نمی‌شود، بلکه در «کمپین رمضان چارخونه» میتوانید اینترنت هدیه هم دریافت کنید.

 

در این جشنواره که از 6 اردیبهشت الی 2خرداد به مدت 4هفته برگزار می‌شود، شما می‌توانید با دانلود چارخونه، ثبت‌نام در چارخونه، شرکت در چالش 4*4 و دعوت از دوستان، برنده بیش از 10گیگ اینترنت هدیه ایرانسل باشید.

 

• اگر اولین بار هست که چارخونه را نصب می‌کنید بعد از ثبت نام، یک گیگ اینترنت هدیه ایرانسل دریافت خواهید کرد.
• چالش 4*4 چارخونه چیست؟

 

1. دریافت اشتراک فیلم و یا موسیقی
2. خرید محتوای غیراشتراکی
3. شنیدن موسیقی یا تماشای فیلم
4. بارگذاری محتوا در بخش راویتوی چارخونه

 

شما باید در هر هفته هر ۴ فعالیت تعریف شده را در مدت زمان مشخص شده انجام دهید تا ۴ گیگ اینترنت هدیه هر هفته را دریافت کنید.
چالش‌ها به صورت هفتگی تغییر خواهند کرد.

 

• راستی با دعوت از هر کدام از دوستانتان به چارخونه می‌توانید ۵۰۰ مگابایت اینترنت هدیه ایرانسل (با سقف ۳ دعوت در روز) هدیه بگیرید.
برای کسب اطلاعات بیشتر این جشنواره کافیست به آدرس زیر مراجعه کنید:

 

 

http://campaign.charkhoneh.com/ramadan