استقبال خوب از ژوبین در اینوتکس 2019

نمایشگاه فناوری و نوآوری(اینوتکس 2019) روز یکشنبه ۱۹ خرداد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور شرکت ایده‌پرداز ژوبین آغاز به کار کرد.

هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری(اینوتکس 2019) توسط معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد تا شرکت‌ها و استارتاپ‌های حوزه فناوری و نوآوری در آن ضمن ارائه خدمات و محصولات خود، همکاری‌هایی را برای ارتقای حوزه کاری‌شان آغاز کنند.

در روز اول نمایشگاه اینوتکس 2019 دیدارها و مذاکرات زیادی پیرامون دغدغه «توسعه بازار محتوای دیجیتال در ایران» میان مدیران و کارشناسان ژوبین با استارتاپ‌ها و شرکت‌های حاضر در نمایشگاه صورت گرفت. همچنین بازدیدکنندگان نمایشگاه نیز حضور خوبی در غرفه ژوبین داشتند تا با ظرفیت‌ها، قابلیت‌ها و زیرساخت‌هایی که ژوبین برای چرخه محتوا(تولید، نشر و درآمدزایی) در اختیار ناشران، توسعه‌دهندگان، کاربران و استارتاپ‌ها قرار می‌دهد، آشنا شوند.

امسال مجموعه ژوبین با دغدغه «توسعه بازار محتوای دیجیتال در ایران» و شعار «باهات حرف دارم» در نمایشگاه اینوتکس حاضر شده است. همچنین ژوبین به عنوان حامی نمایشگاه اینوتکس 2019 در دو سالن ۴۰ و ۴۴ از تمامی بازدیدکنندگان، غرفه‌داران و مهمانان نمایشگاه پذیرایی می‌کند.

هشتمین دوره نمایشگاه اینوتکس 2019  تا روز چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ از ساعت ۱۰ تا ۱۸ دایر است و غرفه ژوبین در سالن ۴۰ میزبان بازدیدکنندگان و غرفه‌داران نمایشگاه  است.