حضور ژوبین در ایران موبایل سامیت ۲۰۱۹

اولین دوره  ایران موبایل سامیت (Iran Mobile Summit 2019) با حضور ژوبین پنجشنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ خرداد ۹۸در سالن همایش‌های کتابخانه ملی ایران برگزار می‌شود. ایران موبایل سامیت با تمرکز بر دو موضوع اپلیکیشن‌های موبایل و گیم‌وبازی برگزار می‌شود که با استقبال گسترده شرکت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات، رسانه‌ها، استارتاپ‌ها و فعالان حوزه محتوای دیجیتال روبرو شده است. شرکت‌ ایده‌پرداز ژوبین یکی از شرکت‌هایی است که در این رویداد حضور گسترده دارد. ژوبین برای بیان خدمات و قابلیت‌ها، ارتباط با فعالان حوزه‌های موبایل و گیم، توسعه همکاری با ناشران و توسعه‌دهندگان، عرضه خدمات جدید خود و دریافت نظرات کارشناسان و متخصصان در بخش اصلی، کارگاهی و نمایشگاهی این رویداد حضور دارد.  

بررسی مدل کسب‌وکار پرداخت اشتراکی

روز اول ایران موبایل سامیت 2019 پنجشنبه ۳۰ خرداد برگزار می‌شود که سعید رسول‌اف مدیرعامل ایده‌پرداز ژوبین ساعت ۱۲، در مورد «بررسی مدل کسب‌وکار پرداخت اشتراکی(با معرفی پلتفرم چارخونه)» سخنرانی می‌کند. در این سخنرانی رسول‌اف در مورد تجارب بین‌المللی و داخلی کسب‌وکار پرداخت اشتراکی صحبت می‌کند و آمارهای جالبی را ارائه می‌دهد.  

معرفی پرداخت اشتراکی چارخونه و شیوه پیاده سازی SDK

روز اول موبایل سامیت ۲۰۱۹ با برگزاری کارگاه معرفی پرداخت اشتراکی چارخونه و شیوه پیاده سازی SDK توسط میثم تفاق رئیس هیئت مدیره و مدیر ارشد فنی ایده‌پرداز ژوبین ادامه پیدا می‌کند. این کارگاه با هدف آشنایی شرکت‌کنندگان با مفاهیم SDK، کاربرد و پیاده‌سازی آن در چارخونه و پلتفرم‌های قابل اجرا در SDK برگزار می‌شود.  

چالش‌ها و فرصت‌های کسب‌وکار دیجیتال در حوزه موبایل

روز دوم ایران موبایل سامیت ۲۰۱۹ با برگزاری نشست «چالش‌ها و فرصت‌های کسب‌وکار دیجیتال در حوزه موبایل» با حضور رضا مهدوی(کارآفرین و مدیر برند اسبق همراه اول، رایتل و آپارات)، رضا نامی(نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه)، ابولقاسم خداوردی‌لو(مدیر ارتباط با بخش خصوصی مرکز ملی فضای مجازی)، باقر صمدی (مدیرکل بخش بازاریابی ایرانسل) و سعید رسول اف(عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی ایران) ادامه پیدا می‌کند. در این نشست چالش‌های موجود در سر راه کسب‌وکار دیجیتال در حوزه موبایل از نگاه صاحب‌نظران بررسی شده و فرصت‌های کمتر استفاده شده برای شرکت‌کنندگان شرح داده می‌شود.  

حضور در نمایشگاه

ایده‌پرداز ژوبین در بخش نمایشگاهی ایران موبایل سامیت  ۲۰۱۹ حضور دارد و پذیرای بازدیدکنندگان است.