مروری بر حضور ژوبین در اینوتکس ۲۰۱۹؛ چهار روز پر کار

شرکت ایده‌پرداز ژوبین در هشتمین دوره نمایشگاه فناوری و نوآوری(اینوتکس ۲۰۱۹) به عنوان حامی حضور یافت. با هم حضور ژوبین در اینوتکس را مرور می‌کنیم.

ژوبین در اینوتکس ۲۰۱۹ به عنوان حامی با دغدغه «توسعه بازار محتوای دیجیتال در ایران» حضور یافت.این دوره از نمایشگاه اینوتکس در محل دائمی نمایشگاه‌ها‌ی بین‌المللی تهران برگزار شد که استقبال بیشتر بازدیدکنندگان را نسبت به دوره گذشته خود که در محل نمایشگاهی بوستان گفت‌وگو برگزار شده‌بود، در برداشت.

ایده‌پرداز ژوبین در اینوتکس ضمن حمایت مادی و معنوی، به عنوان غرفه‌دار در سالن ۴۰ حضور یافت تا بتواند با کاربران، ناشران، توسعه‌دهندگان، استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران به تبادل نظر و گفت‌وگو پیرامون «توسعه بازار محتوای دیجیتال در ایران» بپردازد. به همین دلیل این شرکت شعار خود در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ را «باهات حرف دارم» قرار داد.

یکی از مزایای نمایشگاه اینوتکس، قرارهای کاری و تجدید دیدار با فعالان و بازیگران برجسته حوزه فناوری و نوآوری است.

گفت‌وگو با استارتاپ‌ها

بنیان‌گذاران و مدیران برخی از استارتاپ‌های حاضر در نمایشگاه، در غرفه ایده‌پرداز ژوبین حضور یافتند تا در مورد توسعه بازار محتوای دیجیتال در ایران و چالش‌های موجود بر سر انتشار و درآمدزایی محتوا به گفت‌وگو بپردازند. از سویی کارشناسان و مدیران ژوبین نیز در غرفه برخی از استارتاپ‌ها موجود حاضر شدند تا ضمن برقراری ارتباط، پیرو ظرفیت‌های موجود در بازار محتوای دیجیتال گفت‌وگو کنند.

در این گفت‌وگوها دوجانبه ظرفیت‌ها، قابلیت‌ها و زیرساخت‌های ژوبین برای نشر و درآمدزایی محتوای استارتاپ‌ها ارائه شد و استارتاپ‌ها نیز قابلیت‌ها، نیازها و چالش‌خای خود را بیان کردند.

حضور در کافه سرمایه

همچنین ژوبین در غرفه کافه‌‌سرمایه حضور یافت تا با بنیان‌گذاران استارتاپ‌های حاضر در این کافه برای بررسی طرح آنها و تامین سرمایه مورد این کسب‌وکارهای نوپا گفت‌وگو نماید.

تعامل با سرمایه‌گذاران و شتاب‌دهنده‌ها

از سویی شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران حاضر در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ در جلسات متعدد با مدیران ژوبین دیدار کردند. در این دیدارها فرصت‌های مناسب برای توسعه همکاری در بستر نشر و درآمدزایی محتوا، توسعه بازار محتوای دیجیتال در ایران و افزایش سهم تولید محتوا از اقتصاد دیجیتال بحث و تبادل نظر شد.

دریافت نظرات و ایده‌های تولیدکنندگان محتوا

در هشتمین دوره نمایشگاه اینوتکس در میان بازدیدکنندگان و غرفه‌داران این رویداد، ناشران، توسعه‌دهندگان و استارتاپ‌های فعال در حوزه تولید محتوا نیز حضور داشتند. این فعالان حوزه تولید محتوا با حضور در غرفه ایده‌پرداز ژوبین ضمن آشنایی با ظرفیت‌ها، قابلیت‌ها و زیرساخت‌های شرکت، نظرات و ایده‌های خود را برای توسعه بازار محتوای دیجیتال در ایران در میان می‌گذاشتند. حضور این افراد در غرفه ژوبین سبب تحقق «باهات حرف دارم» شد که ژوبین به عنوان شعار خود در نمایشگاه اینوتکس انتخاب کرده‌بود. « خلاء و کمبودهای عملیاتی_ساختاری در اکوسیستم محتوا چیست؟»، «چگونه می‌توان اندازه بازار محتوا را توسعه داد؟» و «آینده اکوسیستم به چه شکل خواهد بود؟» سه چالشی بود که ایده‌پرداز ژوبین در غرفه خود از بازدیدکنندگان و فعالان محتوا برای پاسخگویی به این چالش‌های کمک خواست.

نمایشگاه فناوری و نوآوری (اینوتکس ۲۰۱۹) که از ساعت ۱۰ یکشنبه ۱۹ خرداد آغاز به کار کرده بود، پس از ۴ روز پرتلاطم چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸ به کار خود پایان داد.