ژوبین: در اینوتکس ۲۰۱۹ باهات حرف دارم

ژوبین با شعار «باهات حرف دارم» از تمام ناشران، توسعه‌دهندگان، استارتاپ‌ها و کاربران درخواست می‌کند که در غرفه این شرکت در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ حضور یابند تا با آنها در مورد تولید، نشر و درآمدزایی محتوا گفت‌وگو کند.

شرکت ایده‌پرداز ژوبین با دغدغه افزایش اندازه بازار محتوای دیجیتال و حرکت در مسیر محتوای خلاق در هجدمین نمایشگاه نوآوری و فناوری(INOTEX 2019) حضور دارد. این شرکت در اینوتکس به ارائه ظرفیت‌ها، قابلیت‌ها و زیرساخت‌های مورد نیاز برای تولید و نشر محتوا و همچنین درآمدزایی از آن می‌‌پردازد.

 

باهات حرف دارم

 

«باهات حرف دارم» تنها یک شعار نیست بلکه آغاز یک گفت‌وگو برای توسعه بازار محتوای دیجیتال است. به همین خاطر ناشران، توسعه‌دهندگان، استارتاپ‌ها و کاربرانی که علاقه‌مند به درآمدزایی از طریق محتواهایی مانند برنامه، بازی، فیلم، موسیقی، کتاب و مجله دارند، می‌توانند از ۱۸ تا ۲۲ خرداد با حضور در سالن ۴۰ محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، ضمن گفت‌وگو با کارشناسان و مسئولان ایده‌پرداز ژوبین، اطلاعات لازم در مورد «باهات حرف دارم» را دریافت کنند.

 

بازار محتوای دیجیتال

 

بازارهای محتوای دیجیتال چارخونه و پارس‌هاب دو محصول برجسته ژوبین است. در این دو بازار، محتواهایی از جنس برنامه، بازی، فیلم، موسیقی، کتاب و مجله به صورت رایگان، فروشی و اشتراکی در اختیار کاربران قرار داده شده است. محتواهای این بازارهای محتوا توسط ناشران، توسعه‌دهندگان، استارتاپ‌ها و کاربران تولید شده است. محتواهای کابرساز(UGC) یکی از آخرین بخش‌های ارائه شده توسط چارخونه است که برای کاربران نهایی درآمدزایی به ازای هر بازدید را به همراه خواهد داشت.

 

خدمات بهتر

 

سامانه تحلیلی آماروید و فضای ابری ابروید از برجسته‌ترین خدماتی هستند که ژوبین با توجه به تحریم‌ توسعه‌دهندگان ایرانی توسط برخی برندهای فناوری، به توسعه‌دهندگان برنامه و بازی ارائه می‌دهد. این ابزار به صورت رایگان در اختیار توسعه دهندگان قرار داده می‌شود. آموزش و هم‌افزایی، شبکه‌های تعاملی، بسته‌های توسعه نرم‌افزاری و اجتماع متخصصین، از دیگر خدماتی است که ژوبین در اختیار توسعه‌دهندگان و ناشران می‌گذازد.

 

درآمد بیشتر

 

درآمدزایی یکی از دغدغه‌های مهم در چرخه محتوا است که دیگر بخش‌های این چرخه، یعنی تولید و نشر محتوا را منطقی و به‌صرفه می‌کند. ژوبین برای رفع این دغدغه نیز ابزارهایی را در اختیار ناشران و توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد. سامانه تبلیغاتی، پرداخت اشتراکی، باشگاه مشتریان، شبکه‌های اجتماعی، رسانه‌های تخصصی و پرداخت اپراتوری نمونه بارز این ابزار است.